free website softwareNELER Mİ YAPIYORUZ 

Birbirinden Farklı Bir Çok Alanda Sizlere Profesyonel Destek Veriyoruz... 

Mobirise

Web Tasarım   

Web Siteniz firmanızın dünyaya açılan kapısıdır. Tamamen yönetilebilir, google, seo ve mobil uyumlu web sitesi kodluyoruz.

Mobirise

Kurumsal Kimlik 

Şirketiniz için prestij kaynağıdır, Müşterilerine güven verir, Özgün çalışmalar ile akılda kalıcılığı sağlar.

Mobirise

Logo Tasarım

Markanızı, rakiplerinizden daha bilinir ve daha önde olması için fark yaratan akılda kalıcı tasarımlar yapıyoruz.

Mobirise

Mobil Uygulama

Milyonlarca mobil kullanıcıya ulaşmak ve pazarda yerinizi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek artık sizde mobil uygulama sahibi
olabilirsiniz.

Mobirise

Yazılım

Ofis cihazlarına veya web sitenize istediğiniz bir yazılım fikrimi var?Fikrinizi bizimle paylaşın en uygun yazılımları kusursuz sizlere sunlarım. 

Mobirise

Google Reklamları (Adwords)

İşiniz ile alakalı aramalarda Google da üst sıralarda yerinizi alın, reklamlarınız istediğiniz türde aynı gün yayınlanmaya başlansın.

Mobirise

İçerik Pazarlaması


İçerik, dijital dünyada en fazla ve hızlı şekilde tüketilen bilgilerdir. Web sitesi ya da sosyal medya hesaplarınızda oluşturulan görsel ve yazılı içeriklerin dikkat çekmesi ve doğru şekilde sizi yansıtması gerekir. Sunduğumuz başarılı içerik planlamalarıyla her zaman bir adım önde olacaksınız.

Mobirise

Marka Geliştirme

Bir hedef kitle belirlediniz ve bir şeyler yapmak istiyorsunuz… Sizi çılgın eden fikirleriniz var! Her şeye sıfırdan başlıyor olabilir yada bir yenilenme sürecine girmiş olabilirsiniz. Biz bu süreçlerde yanınızda olmaya adayız. Profesyonel olarak marka geliştirme stratejilerimizi belirleyelim.

Mobirise

Web Analitiği

Ölçemediğiniz şeyi yönetemezsiniz. Dijital dünyada yaptığınız tüm faaliyetlerin getirisini, kullanıcıların davranış ve niteliklerini, web sitenizin veya mobil uygulamalarınızın performansını analiz ederek işinize en uygun optimizasyon planını çıkarıyoruz.

Mobirise

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) 

Web sitenize organik SEO çalışması yaptırarak dilediğiniz anahtar kelimede Google’da yükselerek ziyaretçilerinizi arttırın!

Mobirise

Tanıtım & Reklam Filmi

Tanıtım filmleri , Reklam filmleri ve Viral internet reklamları alanında çokça tecrübeye sahip Tanıtıma ve reklama ihtiyaç duyduğunuz da iletişimin güçlü ve keyifle sağlanabildiği interaktif filmlermiz ile markanıza değer katıyoruz.Bir filme ihtiyacınız varsa profesyonel ekibimizle size bir telefon kadar yakınız.

Mobirise

Sosyal Medya Uzmanlığı

Markanızın sosyal medya hesaplarını Kays Ajans yönetsin, markanızın bilinirliği ve satışlarınız yükselsin.


© Copyright 2014 Kays Ajans - Tüm Hakları Saklıdır.